Ешли Грем и Тара Лин во кампањата на Swimsuits For All

Swimsuits For All ја лансираше KingSize колекцијата на костими за капење.
Главни лица во кампањата се „плус сајз“ моделите Ешли Грем и Тара Лин, на кои друштво им прават Ем и комичарката Шери Шепард. Четирите убавици позираат на плажа пред објективот на Бен Вотс, претставувајќи ги трендовите на костими за капење од оваа марка. 
Акцентот е на флоралните принтови и ригите. 

x

Check Also

Емили Ратајковски гордо ги покажа влакната под пазуви

Супермоделот Емили Ратајковски е позната по јавното презентирање на своите феминистички ставови, ...