Ешли Грем ја претстави новата колекција на долна облека за Денот на вљубените

Популарната „плус сајз“манекенка, Ешли Грем, во соработка со марката за долна облека „Addition Elle“ дизајнираше колекција посветена за Денот на вљубените.

Колекцијата за долна облека, која е веќе во продажба, е наменета за жени со облини, и како и претходните колекции, се очекува брзо да биде распродадена.

„Возбудена сум што колекцијата ја претставуваме пред Денот на вљубените, па така на време може да инвестирате во ново модно парче и да се израдувате себеси и својот партнер“, вели Грем.

 

x

Check Also

Мила Јовович чека да се породи, во меѓувреме разговара со фановите на социјалните мрежи

Преубаво, возбудливо, но исто така и … ужасно заморно. Бременоста е уникатен ...