Ешли Грем ја претставува есенската колекција на Marina Rinaldi (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Полничкиот супермодел Ешли Грем повторно е заштитно лице на италијанската модна марка специјализирана за поголеми конфекциски броеви, Марина Риналди.

Грем позира во модните парчиња од колекцијата есен/зима 2018.

Акцентот е на фустаните со животински принт, кожените јакни и тексасот, а на голема врата се враќаат и модните парчиња со впечатливи, долги реси.

Погледнете ја фотосесијата.

 

x

Check Also

4 правила како од обична до отмена спална соба

Местото каде можеме да се одмориме, местото каде што можеме комплетно да ...