Ешли Грем со „стомак до заби“ позира за Swimsuits For All

Преубавата „плус сајз“ моделка Ешли Грем која е во 9-от месец на бременоста позира во костими за капење за кампањата на Swimsuits For All 2020.
Супермоделот позира пред објективот на Бен Вотс во серија едноделни и дводелни костими за капење. Линија вклучува дизајни со тропски принтови, риги и покласични црни едноделни модели. 
– Отсекогаш си го сакам моето тело, а бременоста ми даде дополнителни причини да го сакам телото. Сега имам уште повеќе облини! Сакам да носам костими за капење кои ги нагласуваат моите облини, без разлика во каква фаза од животот сум, објаснува Ешли. 

 

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...