Ева Лонгорија без грамче шминка, позира со своето бебенце

Глумицата Ева Лонгорија, која неодамна стана мајка, постираше фотографија на својот Инстаграм профил, во друштво на своето малечко, и без грам шминка на лицето.

Со малку уморен изглед и во верзија „сапун и вода“, поточно, со суперприроден изглед, ваквиот лик на Лонгорија, многу им се допадна на нејзините бројни фанови.

Со оваа фотографија, убавата 43годишна глумица, сакала да покаже, дека откако е мајка, има сосема други приоритети во животот.

x

Check Also

Изглед на денот: Виолетовиот фустан на Кејт Мидлтон (сличен модел има во Marks & Spencer)

По шестмесечниот постпородилен период на пауза, кој го помина уживајќи со малиот ...