Ева Лонгорија го победи вишокот килограми, во топ форма позира во бикини

Откако минатата година го роди синчето Сантиаго, Ева Лонгорија ја започна борбата со вишок на килограми. За да се врати во топ форма, глумицата се „фрли“ на диета и на вежбање во теретана. А овој труд се исплатеше…

Фантастичните резултати ги покажа преку фотографија постирана на Инстаграм, позирајќи во сини бикини со синчето.

x

Check Also

Кејт Мидлтон во светлосин фустан на финалето на Вимблдон

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, вчера го следеше финалето на Вимблдон. За ...