Ева Лонгорија – кралица на плажата во бел костим за капење

Откако престојуваше неколку дена во Барселона, глумицата Ева Лонгорија го продолжи летувањето со семејството на југот на Шпанија, во Марбеља.

Познатата глумица по породувањето наталожи дваесетина килограми повеќе, но по едногодишна борба со килограмите, сега може да се пофали со резултатот. 44 годишната глумица никогаш не изгледала подобро!

На плажата во Марбеља таа се забавува со едногодишното синче, а погледот го привлекува со одличниот избор на костим за капење во бела боја и со една вкрстена прерамка. Шармот е и во белата шапка и кошула-фустанот со риги соодветен за плажа.

x

Check Also

Кејт Мидлтон со боси нозе на кралската турнеја во Пакистан

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, се појави боса и со шамија при ...