Ева Лонгорија – кралица на плажата во бел костим за капење

Откако престојуваше неколку дена во Барселона, глумицата Ева Лонгорија го продолжи летувањето со семејството на југот на Шпанија, во Марбеља.

Познатата глумица по породувањето наталожи дваесетина килограми повеќе, но по едногодишна борба со килограмите, сега може да се пофали со резултатот. 44 годишната глумица никогаш не изгледала подобро!

На плажата во Марбеља таа се забавува со едногодишното синче, а погледот го привлекува со одличниот избор на костим за капење во бела боја и со една вкрстена прерамка. Шармот е и во белата шапка и кошула-фустанот со риги соодветен за плажа.

x

Check Also

Оваа неделеа во Битола гостува легендарната Неда Арнериќ со претставата “Се извинуваме, многу се извинуваме“

Легендарната Неда Арнериќ, српска и поранешна југословенска филмска, театарска и тв-глумица која ...