Ева Лонгорија се враќа во добра форма, на црвениот тепих – видно ослабена

Популарната глумица Ева Лонгорија блесна на црвениот тепих на премиерата на „Мис Бала“.

Глумицата носеше бела модна комбинација, односно бел костум од John Paul Ataker и чевли со висока потпетица од Christian Louboutin.

Откако по породувањето имаше проблеми со телесната тежина поради зголемените 15-ина килограми, очигледно е дека глумицата се враќа во добра форма. На црвениот тепих на премиерата, се гледа дека е видно ослабена и дека само уште малку и недостига да биде „старата“ суперзгодна Ева.

Ева со колешката и пријателка Џина Родригез

x

Check Also

Валентина Сампајо ја пишува историјата со Sports Illustrated

Валентина Сампајо од модната агенција Џој Менаџмент, која е првиот трансродов модел ...