Еве како изгледа новата кампања на Reebok со Џиџи Хадид

Супермоделот Џиџи Хадид се врати во уште една рекламна кампања за спортската марка Reebok.

Русокосата убавица ја покажа својата тонирана фигура во кампањата насловена Be More Human.

Фотографирана од Кетрин Весел, Џиџи позира во маички, хеланки и јакни, од новата колекција. 23-годишната манекенка е главно лице и во видеото на кампањата во кое зборува што значи за неа фразата #BeMoreHuman.

x

Check Also

Ариана Гранде е главно лице на колекцијата за есен/зима 2019 на H&M

26-годишната американска пејачка Ариана Гранде е главно лице на новата колекција на ...