Еве колку заработи Џенифер Лопез за 20-минутниот настап во Катар

За 20-минутниот настап во Катар, популарната пејачка Џенифер Лопез заработила 2 милиони долари. Но, тоа не е се. Милион долари и биле претходно исплатени за гаранција дека таа ќе дојде, како и за приватен авион, луксузен хотел и други луксузи.

Настапот на Џенифер Лопез во Катар бил по повод Доха фестивалот во Сити Мол. Со настапот таа го отворила новиот трговски центар, но и поразговарала малку со своите фанови на женски теми. Во секој случај целиот спектакл траел 20 минути. На овој начин Лопез го победи и Роналдо кој заработил 1 милион евра за едно попладне.

x

Check Also

Меган Маркл организира „baby shower“ денес во Њујорк

Војвотката од Сасекс, според списанието Харперс Базар, денес (19ти февруари) закажала baby shower ...