Евтин начин на украсување на домот- Новогодишни украси од шишарки

Евтин начин да го украсите романтично домот и трпезата и да направите да изгледаат како да се дел од некоја детска волшебна сказна.

Шишарките може да ги обоите, може да ги накитите како мали новогодишни мини елкички, може да ги закачите да висат од лустерот, а може да се и декорирани во сад за празничната трпеза.

Фотографиите ќе ви дадат многу идеи како да ги искористите за декорација на домот овие симпатични зимски плодови.

x

Check Also

HUAWEI P smart 2021 пристигна на македонскиот пазар со quad камера, стилски дизајн и батерија од 5000mAh 

Најновиот смартфон на Huawei, базиран на AppGallery – Huawei P smart 2021, ...