Фати забава со LISCA и #MyLiscaVibes го размрдаа Охрид

Викендов на Golden beach во Охрид, познатиот бренд Lisca организираше дружба под името „Фати забава со LISCA“. Посетителите ги пречека сонце, плажа и езеро кое блескаше во полн сјај. Пораката беше едноставна, „АЈДЕ ДА СЕ ЗАБАВУВАМЕ.“

Фати забава со Lisca“ беше во центарот на вниманието. Lisca отвори нови димензии на забава и уживање ова лето, а #MyLiscaVibes го размрда Охрид. Golden beach беше исполнет со прекрасни луѓе на кои Lisca им приреди прекрасна забава со летни коктели, музика, мегаселфи и награди.

Покрај одличната забава Lisca подготви летно освежување за сите кои што сакаат да се чувствуваат удобно и исполнето. На сите продажни локации, колекцијата пролет/лето 2019 на долна облека, костими за капење, додатоци за плажа и програма за спиење се намалени до -50%. Hot понуди и cool цени кои може да ги видите на https://www.lisca.mk/.

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...