Феј Данавеј – главно лице во есенската кампања на Гучи

Француската глумица Феј Данавеј покажува „убиствен“ моден изглед во новата кампања на Гучи за колекцијата есен/зима 2018.

Фрацуската ѕвезда која се појави на филмското платно во 1967 година, сеуште покажува став, држење и стил на ѕвезда.

Во фотосесијата на Петра Колинс, Данавеј облечена во модни парчиња од есенската колекција на Гучи позира покажувајќи вамп верзија.

Во кампањата друштво и прави француската „ит“ девојка Соко, која неодамна ја најави својата бременост, а темата се базира на шик мајка-керќа дуо.

x

Check Also

Кралицата Летиција во точкаста блуза од MANGO

Шпанската кралица Летиција и кралот Филип VI. го посетија спортскиот центар „Чентро ...