Фенси хулахопки со омилените цитати

Изгледаат оригинално и веднаш ве издвојуваат од толпата – чорапите со принт од цитати за 23 долари може да си ги нарачате од Etsy (тука).

corapi-1

Кога ќе ги облечете изгледаат како да имате привремена тетоважа. Хулакохпките се во различна боја и големина, а можете да одберете цитати од Оскар Вајлд, Елиот, Едгар Алан По, Емили Дикинсон, Џејн Остин…, а наши омилени се оние со цитати од „Малиот принц“.

Баш супер, нели?

corapi-10

corapi-9

corapi-5

corapi-4

corapi-2

corapi-3

x

Check Also

E-banking како ново нормално при користење на банкарските услуги

Во последниве две години, како последица од глобалната пандемија, научивме како паметно ...