Финално намалување во Carter`s со дополнителни 20 отсто попусти!

Искористете ја пригодата за шопинг во омилената продавница за деца Carter`s и дотерајте ги најмилите со висококвалитетна и модерна облека.

Од вчера започна финалното намалување со дополнителен попуст од 20 отсто на веќе намалените цени од 30 отсто!

Се гледаме во Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

Нова колекција во Original Marines, нема изненадувања – најдобри се!

Во продавниците на Original Marines пристигна новата колекција. Претпоставувате веќе? Најдобри се. ...