Фитнес револуција (ВИДЕО)

Рибок и Ле Мајлс најавија соработка за нова револуција во фитнес опремата.

Најдобриот фитнес-бренд Рибок најави соработка со најнапредниот состав на фитнес-инструктори кои доаѓаат од Нов Зеланд, Ле Мајлс.

Во име на оваа соработка е направено и промотивно видео наречено Револуција.

x

Check Also

Халкбанк со поддршка на „Дајте музика“ и песната „Грин форсес“ која в недела ќе нѐ претставува на Јуниор Евросонг

Проектот „Дајте музика“ и песната „Грин форсес“ со која познатите ликови од ...