Фотка на денот: Кој гледа во патиките на Ким Кардашијан?

Претпоставуваме, станува збор за промотивна фотографија која рекламира патики од новата колекција на нејзиниот сопруг.

Но, прашањето е кој гледа во патиките?

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...