Фото вест: Жешките цени на Garage Sale ги разголеа девојките од Македонија

Три згодни девојки го најавија Garage sale, познатата и голема шопинг акција организирана од трговскиот центар Рамстор.

Разголени од жешките цени, покриени со овогодишниот креативен симбол, кесата за пазарување и официјално се подготвени за најголемата распродажба којашто се организира веќе петта година по ред во Скопје.

Во периодот од 7ми до 12ти февруари во Рамстор мол сите посетители ќе можат да го купат она што го посакуваат по намалена цени, до минус 70% попуст на голем број производи.

Акцијата Garage sale нуди одлична можност за сите оние кои ќе одлучат да си ја подноват својата гардероба со некое брендирано парче облека или моден додаток, а истото го добијат по ексклузивно намалена цена. Во акцијата ќе учествуваат сите продавници и бутици во трговскиот центар.

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...