Фотогалерија: Божиќни фотографии на познатите

Познатите ѕвезди од светот на модата, музиката и филмот на социјалните мрежи споделија свои фотографии од нивните божиќни прослави.

x

Check Also

Бијонсе речиси без шминка на насловната на американскиот Вог

Најважното, септемвриското издание на американскиот Вог го краси Бијонсе. Очекувањата за посебноста ...