Фотосесија на Ирина Шаик за Спортс Илустрејтид

29-годишната убавица позира за новото издание на престижниот Спортс илустрејтид. За време на промоцијата на списанието вели дека следниот пат ќе влезе во врска со лојално момче.

Денот на вљубените ќе го прослави сама, а тоа што очекува од нејзиниот следен партнер е да биде верен.

„Сакам искрен маж и сакам маж кој е лојален на една жена. Мислам дека тие особини се најважни кај мажот“, објаснува Шаик.

x

Check Also

Мила Јовович чека да се породи, во меѓувреме разговара со фановите на социјалните мрежи

Преубаво, возбудливо, но исто така и … ужасно заморно. Бременоста е уникатен ...