Фотосесија на Моника Белучи за списанието „L’Officiel”

Преубавата 55 годишна Италијанка ја краси насловната страница на италијанското издание на списанието  „L’Officiel”.

Фотосесијата е направена во Париз, а раскошната Белучи позира пред објективот на Патрис ван Малдер.

Фотографиите се појавија и на Инстаграм страницата на глумицата.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...