Фреја Беха Ериксен ја претставува колекцијата есен/зима од ZARA (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Шпанската модна марка Зара ја претстави колекцијата дизајнирана за студените денови лансирајќи нов каталог.

За каталогот насловен  ‘Cozy Feeling’, позира данскиот супермодел Фреја Беха Ериксен.

Данската убавица носи макси мантили и палта, дебели плетени џемпери, предимензионирани шалови, карирани здолништа и волнени фустани.

Погледнете ги новите модни парчиња од Зара.

x

Check Also

Кендал Џенер е ѕвезда на новата кампања на Liu Jo

За колекцијата пролет/лето 2020 на италијанската популарна модна марка Liu Jo, главна ѕвезда ...