FRIDAY.MK со нова колекција на маици

Официјалната продажба започнува од 08.04, а од денеска до недела има PRE-SALE

Еднинствениот онлајн машки магазин кај нас Friday.mk ви ја претсавува најновата колекција на машки маици од брендот Friday.

Новата колекција која официјално ќе се појави наредната недела, ќе претставува спој на модерни и кративни дизајни, инспирирани од секојдневието.

Поради огромниот интерес кој го имавме за минатата колекција, оваа година одлучивме да направиме Pre-Sale на одредена колекција на маици кои ќе можете да ги купите на попуст од 30% или по цена од 690 денари само овој викенд односно од 05.04 до 07.04, на нашата онлајн продавница www.fridayshop.mk, првата специјализирана онлајн продавница за мажи кај нас и во регионот.” – изјавија од Friday.

Затоа бидете први и единствени и купете си маици со кој ќе оставите голем впечаток кај сите.

x

Check Also

Ова е хит фустанче од ZARA, на Инстаграм е ѕвезда

Розовото фустанче од новата колекција на Zara стана хит на Инстаграм. И ...