Фустанот на Џенифер Лоренс стана мајтап на Инстаграм

Многумина се пошегуваа со необичната креација на Диор во која се појави Џенифер Лоренс на црвениот ќилим на доделувањето на Златен глобус.

lorens 2

Фановите на најразлични начини се обидоа да го ископираат нејзиниот изглед, а фотографиите ги поставија на Инстаграм.

lorens 3

lorens 4

Ни американскиот глумец и модел Колтон Хајнес не одолеа на шегата на сметка на креацијата на Лоренс, имитирајќи ја замотан во бел чаршав.

lorens 1

x

Check Also

Изглед на денот: Селена Гомез во фустан од новата колекција на Версаче

На доделувањето на Американските музички награди, вниманието го украде пејачката Селена Гомез, ...