Geox машка колекција пролет 2017: Интензивни бои и врвни дизајни

За пролетната сезона Geox нуди богат избор на спортски чевли кои овојпат доаѓаат во интензивни бои, дизајнирани со вградена врвна технологија која им овозможува на стопалата да дишат.

Во колекцијата пристуни се и покласични модели на елегантни чевли, како и еспадрили – одлично и практично решение за лежерните летни денови.

Јакните се елегантни и лесно прилагодливи на различните потреби на современиот маж, а доаѓаат во повеќе бои и модели.

 

Побарајте ги новите модели од GEOX во брендираната продавница лоцирана во Скопје Сити мол.

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...