Ги сакам „Том Форд“ чизмите на Ријана!

Во лондонскиот ноќен клуб Cuckoo“ 25-годишната пејачка се појави во необичен дизајн на Том Форд и Стела Мек Картни.

rijana 1

И погледот ни застанува сепак, на чизмите. Црно бел принт, високи над колената, со пристојно висока потпетица, отворени на прстите колку да не заборавиме дека може да се носат и во пролет. Дизајнирани од Том Форд за колекцијата есен 2013.

rijana 3

За останатиот дел од изгледот се погрижи Стела Мек Картни.

rijana 4

На двајцата креатори Ријана им се заблагодари преку Твитер.

rijana 2

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...