Ги сакаме фраерите во вакви гаќички за капење: Golden Point машка колекција

Зошто би мислеле дека само на жената и е грижа како ќе изгледа на плажа. Зошто би мислеле дека таа треба да биде убава и посебна во секоја пригода, дека само таа треба да го „украде“ вниманието. Активирајте се дечки! Од изборот на гаќичките за капење, зависи и дефинирањето на нашето мислење за вас.

gp mazi 2

Да не се разбереме погрешно, не треба да бидете набилдани, со совршен телесен индекс на маснотии, „плочки“ наместо стомаче, високи или „латино“ типови, со долги коси и секси поглед. Доволно е само да сте фраери. Доволно е да покажете дека знаете да изберете, дека имате стил и кога сте на плажа, дека знаете што сакате. Со нас сте барем на чисто – ние ги сакаме фраерите во вакви гаќички за капење.

gp mazi 14

Летната машка колекција на гаќички за капење Golden Point е веќе во продажба. Колекцијата содржи различни модели, од слип до боксерки, од еднобојни – некои и со прекрасна игра на контрастните детаљи, до модерни принтови вклучувајќи го и оној, моментно најфраерскиот принт, цветовите.

За квалитетот на материјалите и врвната изработка нема да зборуваме штом е во прашање потписот Golden Point.

 

Побарајте го вашиот соодветен (фраерски) модел во „Golden Point“ Скопје Сити Мол.

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...