Годините не и можат ништо: Ким Бесинџер пред објективот на Крек Мек Дин

Би помислиле ли дека оваа сензуална жена има полни 60 години?

kim 4

За мартовското издание на списанието Интервју позира глумицата и поранешен модел Ким Бесинџер која минатиот декември наполни 60 години.

kim 2

Женствена и елегантна, со многу страст што и зрачи од лицето, пред објективот на Крек Мек Дин таа покажува дека убавината е состојба на духот.

kim 1

kim 3

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...