Годините не и можат ништо: Наоми суперзгодна на насловната на Херперс Базар

На 22 мај го прослави својот 44 роденден и ја освои насловната страница на Харперс Базар.

n123

За неа не се никаква конкуренција двојно помалдите топ модели. Преубавата Наоми, која неодамна го прослави својот 44 роденден, уште еднаш покажа дека годините не и можат ништо. Напротив, таа секој ден изгледа се подобро.

Ви пренесуваме дел од фотосесијата реализирана за виетнамското издание на Харперс Базар.

n456

n789

n555

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...