Голем избор на детски костими за капење во Original Marines

Пристигна новата, летна колекција во Original Marines. Тука ќе ги најдете најмодерните костими за капење за вашите деца, дизајнирани според италијански шмек и квалитет.

plaz 77

Освен костими за капење, во продажба се и бројни модни парчиња и модни додатоци за на плажа, од штосни пешкири и капчиња до преслатки сандалчиња.

Срдечно ви ги препорачуваме, за да не талкате низ градските продавници.

plaz 99

plaz 4

plaz 3

plaz

Достапни во продажба во продавницата Original Marines во Скопје Сити мол.

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...