Голема наградна игра – освојте патување од бајките во Швајцарија со Revalid®

Незаборавен викенд за двајца во Швајцарија е првaта награда која може да ја освоите доколку учествувате во  наградната игра на познатиот бренд Revalid®. Ваше е да изберете помеѓу релаксирачки престој на прекрасните швајцарски Алпи,  да го почувствувате космополитскиот град Цирих или патување до живописниот град Луцерн и со тоа да ја откриете убавината на Швајцарија.

„Сакаме нашето 25 годишно постоење како бренд за крајот на годината дa го заокружиме со наградна игра, така што потенцијални добитници се сите оние кои ќе купат еден производ од нашата палета и ќе го регистрираат кодот залепен на пакувањето на  нашата веб страна . Ние постоиме за нив, за нашите верни купувачи кои го заслужуваат најдоброто и најквалитетното“ велат од Revalid®.

Освен патувањето  во Швајцарија, ќе бидат доделени и 50 Revalid® сетови составени од шампон, балсам и маска за коса, како и уште 50 Revalid®сетови во кои има шампон и балсам.

„Сите производи од колекцијата Revalid® се нежни за скалпот и косата и се корисни за секојдневна употреба. При дерматолошки тестирања, целата колекција се докажала како многу ефикасна и добро поднослива за скалпот и косата. Revalid® и го дава на вашата коса она што и е потребно“ додаваат од Revalid®.

За да уествувате во наградната игра треба да се одлучите за некој од врвните производи  од колекцијата Revalid® кои ги има во сите подобро снабдени аптеки  низ Македонија. Потоа треба да го внесете кодот од производот на веб страната www.revalid.mk По внесувањето на кодот треба да го чувате кодот  и фискалната сметка. Наградната игра трае до 31-ви декември 2019 година.

 

 

x

Check Also

ГАЛИЧКА СВАДБА 2021: Автентичната традиција продолжува

По пауза од една година поради ковид-19 пандемијата, претстојниот викенд продолжува традицијата на ...