Големи попусти и супер цени во ORIGINAL MARINES

Искористете ја сезоната на попусти и направете паметен шопинг. Подновете ги најмилите со ново модно парче од италијанската модна марка со докажан квалитет и дизајн – ORIGINAL MARINES, сега по суперповолни цени достапни за секој џеб.

Намалувањата се од 30 отсто на колекцијата пролет/лето. Патиките пак, – омилените обувки за топлите денови – може да ги купите по цени почнувајќи од 882 денари. Моделите се многу фенси!

Се гледаме во брендираната продавница ORIGINAL MARINES во Скопје Сити мол.

x

Check Also

Тренд на неделата: Кардиган од MANGO

Искористете ги големите попусти на MANGO и купете ги вашите омилени модни парчиња ...