ГОЛЕМИ ПОПУСТИ со ФАНТАСТИЧНИ ЦЕНИ во Sara Fashion

Големата зимска акција започна во продавниците на Сара Фешн! Вчера, 20ти јануари стартуваа супер големите попусти и одличната понуда со фантастични цени на производите кои најмногу ги сакате!

Повикајте ги вашите шопинг-пријатели и договорете дружба во продавнциите на Сара Фешн каде се до 2ри февруари можете да одберете меѓу женски килоти со цени од 55 денари, женски хулахопки од 59 денари, долни женски пижами од 99 денари, детски чорапи од 17 денари, чорапи од 49 денари.. супер понуда до -30% на сите хулахопки и -20% на папучи, топлинки и капи, како и примамлив избор на градници од 135 денари или машки боксерки од 119 денари. Изборот е голем, а одлуката ваша.. “Голема зимска акција“ во СФ за големо шопингување!

Следете ги на фејсбук и инстаграм за сите детали околу акцијата!

x

Check Also

Holidays of a Lifetime, лежерно лето со MANGO

Карли Луис е главно лице во новиот едиторијал на Манго насловен Holidays of a ...