ГОЛЕМИ ПОПУСТИ во Red Star!!!

Долгогодишниот бред Ред Стар, кој од минатата есен, освен низ специјализираните продавници и маркети, веќе е достапен преку своите брендирани продавници низ нашата држава, го објави големиот попуст кој започнува од утре, 26ти август и трае до 15ти септември. Фантастични попусти на голем дел од асортиманот кои ќе го израдуваат целото семејство!

-Големи Ред Стар попусти, за големи радости за целото семејство! Водејќи се по нашиот слоган и големата разновидна понуда – оформивме големи попусти погодни за секого. Во нашите Ред Стар продавници ќе пронајдете понуда на долна облека, пижами, хулахопки и чорапи со супер цени, почнувајќи од: 5 пара чорапи за 99 денари, градници од 145 денари и килоти од 49 денари. Понудата за деца со детски килоти од 49 денари и боксерки од 69 денари, како и детски маци од 69 денари. Пижамите со акциски цени од 389 денари за сет, како и костими за капење до -50%. Ве очекуваме на најдобрата Ред Стар акција досега! – изјавија од менаџментот на Ред Стар.

Дополнително, за прославата да биде поголема, утре, 26ти август има и отворање на нова Ред Стар продавница во Скопје, а неа можете да ја посетите во населба Маџари.

Преостанатите продавници на Ред Стар можете да ги посетите на следните добропознати локации, а сите информации ги има на нивниот фејсбук профил – ТУКА.

x

Check Also

Ѕвездите остануваат дома со стил, и ги повикуваат фановите да седат дома!

Што е во мода во моментов? Да се остане дома. А ѕвездите ...