Грозните чевли на Џулија Робертс

Додека нејзините колешки се обидуваат на секаков начин да привлечат внимание со гардеробата, очигледно дека глумицата Џулија Робертс ја изгуби битката со модата.

cevli 2

Иако својот приватен живот го чува подалеку од медиумите, овие фотографии покажуваат дека Робертс не се грижи за изборот на гардеробата.

celvi 3

Погледнете ги чевлите што ги носи и се одеднаш ќе ви се разјасни. Остатокот од сталингот нема да го коментираме.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...