Гвинет Палтору со розова маска за лице ги расположува своите фанови (ФОТО)

Во ерата на селфи- фотографиите во последно време се модерни спонтаните фотографии без шминка, а кралица на оваа уметност е Гвинет Палтроу.

Маската за лице на Гвинет Палтроу се продава на сајтот на Кристин Чин, популарна козметичарка меѓу ѕвездите, која се грижи за кожата на многу познати личности – од Хилари Свонк до Рејчел Вајс и Џејмс Франко, како и за супермоделите како Жизел Бундшен и Каролина Куркова.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...