Гвинет Палтроу суперсекси во новиот Харперс Базар

Глумицата позира во секси издание покажувајќи повеќе гола кожа за ноемврискиот Харперс Базар.

gp2

Гвинет Палтроу ја краси насловната страница на Хапрерс Базар, а во едиторијалот ги покажува модните трендови за есен 2016, позирајќи во супермаркет.

Фотографирана од Алекси Лубомирски, русокосата глумица носи боди од „Ла Перла“, костими за капење од „Ерес“ и „Проенца“, сако од „Валентино“, кожена јакна од „Луј Витон“, чевли на висока потпетица и чанта од „Сен Лорен“ и сандали од Џанвито Роси.

gp3

gp4

gp1

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...