Со H&M дотерајте се од „глава до пети“ во црвено!

Во пролетната колекција H&M ни нуди повеќе модни изгледи „од глава до пети“ во силна црвена нијанса, најавувајќи ни ја сезоната на страста.

Новата колекција содржи – не само модни прчиња во црвена боја – туку и модни додатоци, па дури и црвена долна облека и кармин во истата нијанса.

Од широката „црвена“ понуда, се одлучивме за два мини фустани, пар секси сандалчиња на висока потпетица (и украсени со сатенска панделка), очила за сонце со црвени дебели рамки и црвена чантичка за заокружување на модниот изглед.

Погледнете го нашиот избор во продолжение.

 

x

Check Also

ОФИЦИЈАЛНО ЗАПОЧНАА СТУДИИИТЕ НА ЛОНДОН МЕТРОПОЛИТАН УНИВЕРЗИТЕТОТ

Од денес и официјално стартуваа со настава сите три студиски групи по ...