H&M „Everyday Intimates“ за есен/зима 2019

Ванеса Муди е главна ѕвезда во кампањата на H&M за есенска/зимска колекција на долна облека насловена Everyday Intimates.
Тренди-водичот ги претставува модните парчиња на долна облека и пижами – од секси гаќички и градници украсени со тантела, до практични “боди“ и сатенски пижами, до интересни „mix and match“ дизајни…
Погледнете што ни носи H&M за домашна атмосфера во сезоната на постудени денови.  

x

Check Also

Помеѓу науката и технологијата: Нови иновативни производи како подобро решение за пушачите  

  Долго очекуваниот крај на 2020-та година, година која популарно е прогласена ...