H&M има хит летно фустанче со точки

Женствен и романтичен, точкастиот макси фустан од H&M со долги ракави и со преклоп, е ѕвезда на Инстаграм.

Фустанот има волуминозен крој, а украсен е со интересни детали. Панделката околу струкот дополнително придонесува за ефект што потсетува на златното време на Холивуд. 

Се што е потребно е да го искомбинирате со соодветни сандали за дневна варијанта, и високи потпетици за вечерно излегување. 

View this post on Instagram

🧞‍♀️

A post shared by Constance (@_constance_d) on

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...