H&M ќе ве дотера за на плажа

Од модната марка H&M ни пристигаат бројни модни изгледи дизајнирани за топлите денови поминати под сонцето, на плажа.

Новиот тренд-водич е насловен ‘Barefoot Fashion’, а во него се презентирани трендовите од шбедската модна марка кои вклучуваат фустанчиња и комбинезонки со „спуштени раменици“, колоритни принтови, карери, летни кратки и долги панталони…

Комбинирајте ги со рамни кожени сандали или сандали со висока платформа, предимензионирани обетки и трендовски плетени чанти.

x

Check Also

Ариана Гранде е главно лице на колекцијата за есен/зима 2019 на H&M

26-годишната американска пејачка Ариана Гранде е главно лице на новата колекција на ...