H&M со линија на урбани венчаници

Ако сте скептични да купувате венчаница од големи стоковни куќи, од типот на H&M, новата колекција Conscious ќе ве предомисли. Линијата венчаници ќе биде пуштена во продажба во сите H&M продавници на 7 април. А венчаниците се, рака на срце, прекрасни.

hm-wedding-gown
Колекцијата содржи модерни и урбани модели со декорации од тантела и светки, а сите венчаници се направени од еко-френдли материјали.

hm-wedding-gown-3

hm-wedding-gown-2

x

Check Also

E-banking како ново нормално при користење на банкарските услуги

Во последниве две години, како последица од глобалната пандемија, научивме како паметно ...