H&M пролетна колекција на фармерки: 10 нови модели за сите комбинации

Уште минатата година H&M покажа дека и „хај стрит“ брендовите можат да направат квалитетна линија на фармерки. По успехот на ланската колекција, популарната модна марка лансираше нова линија со 10 модели на фармерки за пролет 2017.

Доминираат тесните фармерки со висок струк, но тука се и комбинезонките како и трендовските фармерки со широки ногавици со должина до глуждовите и црни фармерки со апликација на везени цветови.

Еве ги сите модели од колекцијата пролет 2017, која е веќе достапна во продажба.

 

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...