Хајди Клум како од мајка родена

Познатата манекенка не престанува да објавува голи фотографии на социјалните мрежи.

хајди

„Потсетник на минатото. Потполно гола!“, напиша Хајди постирајќи ја оваа црно-бела фотографија.

Славната Германка така ги почести своите фанови.

Фотографијата е снимена во Мексико.

x

Check Also

55-годишната супермоделка Татјана Патиц позира во раскошна природа

Татјана Патиц (родена во 1966), германски модел и актерка која постигна светска ...