Хеили Болдвин во новата кампања на Levi’s: Use Your Voice

Хеили Болдвин се придружи на новата кампања на Levi’s насловена  

Кампањата има цел да ја разбуди свеста кај младите да гласаат и да бидат постојано информирани.

Снимено е и видео.

x

Check Also

Овој петок концерт на Лозано во Скопје Сити Мол!

Skopje City Mall со задоволство го најави нивниот следен концерт, а тоа ...