Хејди Клум ги претстави костимите за капење дизајнирани од неа

Хејди Клум позира топлес за насловната страница и едиторијалот по повод 25годишнината на списанието Оушн Драјв.

Фотографирана од Макс Монтгомери, супермоделот носи бикини со принт од колекцијата Хејди Клум Свим. Во едиторијалот пак, таа го покажува своето згодно тело во дизајни од колекцијата.

 

Дел од моделите од колекцијата, погледнете во фотосесијата.

x

Check Also

Топ моделот Елза Хоск ќе го носи градникот на фантазиите (ФОТО)

Спектакуларното шоу на „Викторија сикрет“ ќе се одржи на 8 ноември, а ...