Хејли Бибер инспирира како се носи предимензиониран тексас

Супермоделот сака екстра големи модни парчиња. Таа го носи трендот на волуменозни ракави, во балон стил, во комбинација со предимензионирани фармерки со висок струк.

Инаку, фармерките отсекогаш се во мода, но оваа пролет/лето 2020 тие се апсолутен хит и се носи тексас во комбинација со тексас.

Тоа го направи и Хејли на улиците во Беверли Хилс, покажувајќи како се комбинира потемен со посветол тексас.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...