Хејли Болдвин ја претставува новата колекција на LEVI’S

Преубавата Хејли Болдвин е ѕвезда на новата рекламна кампања на LEVI’S .

Jaden Smith and Hailey Baldwin star in Levi's Festival 2020 campaign.

LEVI’S ја лансираше новата модна кампања во која главни ѕвезди се популарните Хајли Болдвин и Жеден Смит. 

Низ целата кампања провејува младешкиот дух во овие непредвидливи денови на коронакриза. 

Нагласени принтови, релаксирани стилови и класични тексас парчиња – тоа се трите важни елементи во новата колекција. 

Model Hailey Baldwin fronts Levi's Festival 2020 campaign.
Levi's unveils Festival 2020 campaign with Hailey Baldwin and Jaden Smith.
Levi's launches its 2020 Festival campaign.
An image from Levi's 2020 Festival advertising campaign.
Hailey Baldwin and Jaden Smith link up for Levi's Festival 2020 campaign.
Dressed in black, Hailey Baldwin poses for Levi's Festival 2020 campaign.

Model Hailey Baldwin wears athleisure style for Levi's Festival 2020 campaign.
Decked out in denim, Hailey Baldwin fronts Levi's Festival 2020 campaign.
Jaden Smith and Hailey Baldwin pose for Levi's Festival 2020 campaign.
x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...