Хејли Болдвин позира во новата колекција на Levi’s

Модната марка Levi’s ја лансираше рекламната кампања за новата колекција пролет/лето 2019 дизајнирана за сезоната на забави и фестивали. 

Главно лице во кампањата е 22-годишната Хејли Болдвин која позира во новите модни парчиња од Levi’s.
Акцентот е на кратките тексас панталончиња кои се комбинираат со маички и кошули со цветен принт. Во колекцијата главни ѕвезди се и новите „скини“ 501 фармерки.
-Мислам дека фармерките Левис 501 се најлегендарно парче во гардероберот. Тие се мои фаворити на фармерки отсекогаш“, вели Болдвин. Во продолжение, погледнете дел од новата колекција. 

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...